Açlık Oyunları: Panem

Android için Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil TR / EN
  • Firma Kabam
Açlık Oyunları: Panem; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, Açlık Oyunları dünyasında geçen akıl almaz hikayelere tanık olacağınız macera ve stratejiyi harmanlamayı başaran bir rol yapma oyunudur.

Açlık Oyunları: Panem; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz, Açlık Oyunları dünyasında geçen akıl almaz hikayelere tanık olacağınız macera ve stratejiyi harmanlamayı başaran bir rol yapma oyunudur.

Son yıllarda gençler arasında en çok sevilen film arasında yer alan Açlık Oyunları Android cihazlarınızla cebinizde. Tamamen ücetsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda temel amacınız, Katniss'e isyan eden birliklere karşı kendi birliğinizi oluşturmak. Bu sayede yeni karakterler ile tanışabilir ve birliğinize dahil edebilirsiniz.

Açlık Oyunları: Panem oyunu içerisinde; kendine özgü farklı yeteneklere sahip farklı karakterler, filmden öğeler, dünyanın her yerinde bulunan diğer oyuncular ile tanışabilme, HD kalitesinde grafikler gibi bir çok özellik bulunuyor.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Açlık Oyunları: Panem indir
DİĞER SÜRÜMLER